^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^_^

rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 A Billion Wicked Thoughts

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 9:38 am

Ce?Nu..eu nu omor şi nici nu violez... a spus, revenindu-şi . A zâmbit larg şi l-a privit.
Hm..atunci, dacă zic - Te rog mumos sa mi-l dai- il primesc? a spus prinzându-l de mână, şi strângându-l din ce în ce mai tare, fără să-şi dea seama.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 10:03 am

A dat negativ din cap ducandu-si privirea spre mana stransa de baiat, stramba din nas, nu vroia sa se planga dar incepuse sa-l doara.
Ah...poti sa-mi dai te rog drumul la mana? zambi chinuit
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 10:08 am

Ah?...Au..ce am făcut? a spus copilăros şi i-a dat drumul repede. L-a privit cu o faţă de căţel speriat.
Eşti bine? l-a întrebat îngrijorat, Scuze...
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 10:21 am

Si-a scuturat mana privindu-l zambind calm.
Dap, sunt ...bine! Deci... buletinul ramane la mine, sper sa te descurci fara el! isi duse un deget pe varful nasului baiatului si apasa incet.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 10:25 am

A oftat. Văzând că nu-l poate face să i-l dea de bună voie s-a hotărât să-l lase să facă tot ce vrea cu el.
Bine, rămâne la tine. a spus şi a zâmbit larg şi copilăros.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 10:40 am

Merci, oricum nu-l mai gasesc p-al meu, le spun ca mi-am facut operatii estetice.. zise ganditor, apoi dadu negativ din cap.
Pai, mersi pustiule! ii mai ciufuli odata parul si iesi din bucatarie cu mainile in buzunarele blugilor.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 11:45 am

A stat puţin nemişcat, privindu-l cum pleacă apoi s-a trezit.
Chris! a strigat după el şi a alergat dar imediat după ce ai ieşit, s-a lovit iar de el, pentru că se grăbea. Şi-a pus mâna pe cap. Auch...auch ..auch..
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 12:06 pm

A oftat cand se simti imbrancit, incepuse sa creada ca devenise un fel de obisnuinta asta. Se intoarse cu fata la baiat prinzandu-l de incheieturile mainilor.
Tie chiar iti face placere sa ma lovesti sau ce? ridica o spranceana.
- Deci... de ce m-ai strigat? intreba zambind cald.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 4:11 am

Nu..eu doar..împiedicat.. a spus dând din cap în semn negativ. L-a privit câteva secunde, apoi a zâmbit.
Păi... am realizat că-mi trebuie buletinul..te rog da-mi-l..fac oriiice. a zâmbit
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 7:11 am

Orice? ridica o spranceana si zambi usor pervers, analizandu-l pe baiat. A dat negativ din cap inchizand ochii si ducandu-si o mana pe fata.
Ah.. pai tot nu ti-l dau, deci....fa-ti altul, le spui ca l-ai pierdut. dadu simplu din umeri
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 9:04 am

Ești foarte rău..hai te rog eu muuult de tot, dă-mi-l! a spus copilăros și l-a privit în ochi, încercând să pară trist.
Dacă mi-l dai..hm.. l-a privit puțin apoi a âmbit larg... îți fac rost de o blondă drăguță.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 21, 2011 7:39 am

Ridica o spranceana la ultima replica a baiatului.
Pai... nu-mi prea plac fetele, oricum daca mi-ar place probabil as alege unele brunete, nu blonde.. dadu din umeri, apoi dadu negativ din cap in legatura cu buletinul.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 4:17 am

Uhm.. dacă nu mi-l dai a luat o gură mare de aer și și-a pus mâinile pe umerii lui te mușc..ca un vampir a spus copilăros și s-a îndepărtat de el.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 4:40 am

Da? O sa-mi sugi tot sangele? Misto, d`abia astept, sa-mi spui si mie ce gust are. zambi discret din coltul gurii, sperand ca baiatul sa cedeze si sa se enerveze.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 4:59 am

Aș vrea eu... sunt dragon, nu vampir. a oftat și l-a privit. Hai dă-l... că oricum nu ai ce face cu el . a adăugat pe un ton plângăcios și s-a apropiat de el și a început să se joace cu o șuviță din părul său.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 5:11 am

Ba da, am ce face, de exemplu daca mi se face frig ii pot da foc, daca ma plictisesc si n-am la ce sa ma uit, ma uit la poza ta si e mai bine. zambi si ii apasa cu un deget pe nas.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 5:19 am

Hm..poza mea.. a spus încet și s-a ridicat pe vârfuri, ca să ajungă la obrazul său apoi la sărutat scurt. A oftat și s-a îndepărtat de el.
Păstrează-l atunci.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 5:35 am

A marit ochii simtind cum tot sangele i se urca in obraji, s-a dat cativa pasi in spate.
Merci! a spus repede si s-a intors cu spatele la el, apoi a inceput sa mearga grabit spre scari pentru a le urca si a ajunge in camera sa cat mai repede.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 5:41 am

L-a privit cum se îndepărtează și a privit în jur. A deschis repede un geam și s-a urcat pe pervaz. S-a lăsat pe spate și a strigat la băiat.
Hei , Chris, să vii mai târziu în gradină, bine? s-a uitat afară ... nu părea că ar mai fi mult până la răsărit.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 6:16 am

Incepu sa urce grabit scarile.
Bine, bine! spuse repede si a intrat in camera inchizand usa in urma lui. S-a aruncat in pat si a scos buletinul din buzunar, a strambat copilaresc din buze, apoi l-a asezat pe noptiera, punandu-si o perna pe fata.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 8:28 am

A mers repede în grădină și s-a uitat în jur. Soarele începuse să răsară. a zâmbit larg și a început să adune și să facă un buchet de flori. Alerga de colo-colo plin de energie, cu un zâmbet larg pe față. Când a terminat a scos din buzunar o panglică neagră și a legat florile. Le-a lăsat lângă un cireș și s-a așezat pe iarbă.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 22, 2011 12:14 pm

Se intinse pe intregul pat, incerca sa adoarma, insa n-avea somn. Privi ceasul de pe noptiera si-si dadu ochii peste cap. Cum de nu-i era somn? Trebuia sa-i fie mai ales ca era dimineata, se ridica din pat si-si trecu o mana prin par, privi spre buletinul baiatului si ofta. Trebuia sa-l dea inapoi, nu putea sa fie chiar asa nesimtit. Lua buletinul in mana si citi data de nastere a baiatului, nu putea sa fie asa batran, pur si simplu nu parea de acea varsta inaintata.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 4:35 am

A oftat și și-a închis ochii . a luat buchetul și l-a privit. Era frumos. a lăsat mâna pe iarbă, ținând buchetul și a adormit. în timp ce-l aștepta pe Chris. A scăpat buchetul și a căzut cu capul pe iarbă.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 6:33 am

Dadu negativ din cap, isi aduse aminte ca trebuia sa se intalneasca cu el. Si-a trecut o mana prin par si a bagat buletinul in unul dintre buzunarele blugilor. A iesit din camera coborand rapid scarile, in scurt timp se afla in gradina. Il cauta din priviri pe baiat, pana la observat, s-a apropiat incet nevrand sa-l trezeasca si s-a lasat pe vine privindu-l curios.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mai 23, 2011 7:13 am

Și-a deshcis ochii încet, uitând că e în grădină așa că s-a întins pe spate și și-a întors capul spre Chris,a tunci și-a amintit unde și de ce era .
Ah, Chris... a spus un pic adormit apoi s-a ridicat în genunchi, ștergându-se la ochi ca un copil. Buna.. a adăugat si a zâmbit larg.
Sus In jos
Continut sponsorizat





A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
A Billion Wicked Thoughts
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^ :: Homes :: Bucatarie-
Mergi direct la: