^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^_^

rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 A Billion Wicked Thoughts

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 11:15 pm

Nici nu stia cat este ceasul, stia doar ca afara este intuneric, nici nu s-a uitat la ceas si a coborat scarile pana in bucatarie tinandu-si ochii intredeschisi.
A pipait peretele pana a gasit intrerupatorul si a aprins lumina, ducandu-si o mana pe fata caci lumina puternica ii deranja privirea.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 5:28 am

Se plimba plictisit pe afară, îmbrăcat cu un tricou larg, alb și niște pantaloni scurți. Nu îi era frig . A zâmbit și a privit cerul absent și suflat in aer o bilă de foc care a luminat toată curtea, de parcă ar fi zi. După ce a terminat, a făcut o piruetă și a văzut o lumină aprinsă. A intrat pe fereastră, făcând-o țăndări în bucătărie, fără să-i pese că e cineva acolo,
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 6:47 am

Corpul ii tresari inconstient, s-a dat cativa pasi in spate cand a auzit sunetul provocat de baiat. Si-a dat mainile de pe ochi privind-ul.
Ah...pai... s-a inventat usa? intreba ducandu-si o mana la ceafa si incepu sa rada slab, trezindu-se de tot din visare.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 7:08 am

Nu știu sigur, a spus râzând. Și-a privit mâna cu care a spart geamul, era plină de zgârieturi. A oftat și a strâns pumnul. A luat un prosop , privindu-l pe băiat.
Ce faci aici la ora asta? a întrebat ștergându-și sângele apoi s-a dus la chiuvetă și a dat drumul apei. O privi o secundă și își spălă mâna. S-a întors cu fața la el și i-a zâmbit. Dexy, încântat. a chicotit și și-a privit mâna. Nu mai avea nici o zgârietură.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 7:49 am

A facut un pas inainte vrand sa-l ajute cu mana, dar apoi s-a retras incet fara sa-l scape din priviri.
Ce as putea sa fac la aceasta ora intr-o bucatarie? intreba ridicand o spranceana.
Chris, deasemenea... zise luandu-i incet palma intr-a sa analizand-o bine sa vada unde disparuse zgarieturile, mai mult se prostea ca un copil mic, insa ce-i pasa lui?
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 3:45 am

Păi..nu multe, dar cine știe., poate ești spion și doreai să zici șefilor ce se mai întâmplă.A spus copilăros și a chicotit.
Chris-kun...hm..nu cred că o să mai găsești ceva. a spus și a zâmbit. S-a uitat în jur și a oftat.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 7:06 am

Sa stii ca nu e o idee rea pustiule, o sa te angajez pe post de secretar, desi lumea o sa creada ca esti fata.. stramba din nas copilaresc analizandu-l.
Anyway, nu voi fi spion, voi fi un detectiv... zise mandru.
Si.. ca ajutorul meu va trebui sa-mi cauti mancare caci nu-ti mai platesc salariul pe care inca nu-l ai.. spuse ganditor
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 10:07 am

Hm..o să îţi dau papa.. ok. a dat din cap şi s-a uitat în jur şi s-a dus la fereastră, s-a uitat afară fugitiv apoi a merg la frigider. L-a deschis larg şi şi-a pus mâinile pe pe şolduri.
Îţi plac căpşunile?
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 10:57 am

S-a asezat pe un scaun, la masa proptindu-si coatele pe suprafata de lemn si capul in palme.
- Glumesti? Sunt fanul nr. 1 al capunelor. zambi copilaresc fara sa-l piarda din priviri pe baiat.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 11:09 am

Atunci...uite. A spus şi a scos din frigider un bol mare cu căpşuni apoi s-a mai uita bine şi a luat şi a mai luat şi nişte frişcă. Nu spusese la mulţi, dar el mânca mereu căpşunile şi cireşele cu frişcă. A chicotit şi le-a pus pe masă.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 11:20 am

A lasat capul pe o parte privind bosumflat.
Am spus ca mi-e foame nu ca vreau sa pap desert... zise privindu-l copilaresc facand pe copilul rasfatat. Si-a incrucisat mainile la piept si a inchis ochii ridicand putin capul.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 11:22 am

La privit câteva secunde apoi s-a lăsat pe masă, apropiindu-se de el. L-a privit şi a luat o căpşună.
Hai, te roog, a spus copilăros şi i-a pus fructul pe buze, ţinându-l cu un singur deget, apoi o să-ţi fac un sandwich.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 11:35 am

A deschis ochii oftand, cei drept mirosul capsunii ii placea, dar tot incapatanat a ramas, cand a auzit de sandwich, a zambit larg si a deschis gura lasand fructul sa-i alunece in cavitatea bucala. A inceput s-o mestece, apoi a inghitit-o.
Gata! a spus copilaresc.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 11:39 am

A zâmbit larg şi s-a ridicat apoi, repede i-a făcut un sandwich băiatului. I- l-a pus pe o farfurie şi i l-a dat.
Poftiiim..a spus copilăros şi a luat o căpşună. A privit-o şi a oftat. Hm....Chris câţi ani ai?
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 11:58 am

A luat sandwich-ul in mana si a muscat din el, dupa ce a mestecat si a inghitit, si-a trecut limba peste buze.
Yumi...pai ultima data aveam vre-o 19, tu? intreba si musca din nou.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 11:00 pm

Eu?Păi..tu cât mi-ai da? a întrebat zâmbind dulce apoi a mâncat căpşuna şi s-a aşezat cu fundul pe masă. A început să dea din picioare iar cu o mână a început să se joace cu părul său lung.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 11:57 pm

L-a anlizat putin si a dat din umeri nestiutor.
Pai... pari a fi minor, deci... in jur de 15? intreba clipind des dupa ce termina de mancat. Lua o capsuna din bol si o privi pret de cateva secunde, parca o analiza sau ceva de acest gen.
Deci am dreptate?
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 12:06 am

A început să râdă şi s-a lăsat pe spate,până când era întins pe masă, privindu-0l atent. Şi-a pus mâna pe abdomen.
Mulţi fac greşeala asta... defapt, sunt mai mare decât tine, am douăzeci. a chicotit şi a mai luat o căpşună.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 12:16 am

S-a ridicat de la masa privindu-l cu ochii mari.
Glumesti, nu? Tu sa ai 20, ce amuzant esti, stii multi copii incearca sa-si dea o varsta mai mare, dar... nu crezi ca ai exagerat? intreba si-i ciufuli parul cu o mana.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 12:53 am

A oftat şi a căutat prin buzunar buletinul. I se părea ciudat să-l aibă mereu la el dar măcar aşa îl credea lumea. I l-a pus în faţă şi a zâmbit.
Nu mă crezi, ai? Asta dovedeşte ceva? a spus şi a pus degetul arătător pe CNP, unde era scris anul naşterii.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 7:47 am

A luat buletinul din mana baiatului si l-a bagat in buzunar.
Acum nu mai ai nici o dovada, scuza-ma, oh si multumesc pentru sandwich. zambi din coltul gurii privindu-l, apoi scoase copilaresc limba la el.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 8:03 am

Răule! Dă-l înapoi..că după aia nu mai am voie să conduc..a începu să se plângă şi şi-a pus mâinile în sân, privindu-l bosumflat.
Dacă nu mi-l dai, dau foc la bucătărie.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 8:14 am

Si... nu mai conduci, oricum e mai bine sa mergi pe jos... ii facu cu ochiul.
Pai.. nu e bucataria mea, poti sa-i dai foc, eu oricum ma duc sa ma culc! isi duse mainile in buzunarele pantalonilor pasind spre iesirea din bucatarie.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 8:41 am

Sta.. a vrut să-l oprească şi să întindă mâna după el dar cum este el mereu, s-a împiedicat şi a căzut peste Chris. Cum a văzut că l-a dărâmat pe băiat, a roşit puternic şi s-a ridicat repede.
Scuze, nu am vrut..şi trebuia să-mi iau buletinul..şi apoi, eu..a început să vorbească fără să respire, privind podeaua.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitimeJoi Mai 12, 2011 9:05 am

A simtit cum face contact cu podeaua si a inchis ochii punand mainile in fata pentru a se propti in ele, macar sa nu-si sparga nasul.
Auci! Daca iti doreai buletinul asa de mult puteai sa ma rogi frumos, nu sa ma omori si in niciun gand sa ma violezi, okei? spuse in gluma si se ridica de jos.
Isi duse o mana in parul baiatului si il ciufuli.
Tot nu-l primesti. ii sopti incet la ureche, zambind strengar
Sus In jos
Continut sponsorizat





A Billion Wicked Thoughts Empty
MesajSubiect: Re: A Billion Wicked Thoughts   A Billion Wicked Thoughts Icon_minitime

Sus In jos
 
A Billion Wicked Thoughts
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^ :: Homes :: Bucatarie-
Mergi direct la: