^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^_^

rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 On the Street of Dreams

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

On the Street of Dreams  Empty
MesajSubiect: On the Street of Dreams    On the Street of Dreams  Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:28 am

Se plimba de ceva timp , pe spate ii atarna chitara cea grea, iar in mana avea cateva partituri, sigur se pierduse, defapt macar asa credea. De cand plecase de la scoala o luase pe scurtatura, insa acum isi dadu seama ca nu era o scurtatura ci un drum fara sfarsit.
Sus In jos
G.

G.


Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/05/2011

On the Street of Dreams  Empty
MesajSubiect: Re: On the Street of Dreams    On the Street of Dreams  Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:31 am

G se plimba si el,cu mainile in buzunar foarte calm cu privirea in pamant.Frecventa des acea strada,asa ca nu avea cum sa se rataceasca.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

On the Street of Dreams  Empty
MesajSubiect: Re: On the Street of Dreams    On the Street of Dreams  Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:37 am

- Deci... am nevoie de o harta.... constata cat pentru el oprindu-se, se ridica in varful picioarelor privind prin jur, stia ca nu avea cum sa gaseasca ceva cunoscut lui daca pur si simplu se ridica pe varfuri. Ofta scurt si reveni cu talpile pe ciment.
Sus In jos
G.

G.


Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/05/2011

On the Street of Dreams  Empty
MesajSubiect: Re: On the Street of Dreams    On the Street of Dreams  Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:51 am

- S-a intamplat ceva?,il intreba pe roscat cand trecu pe langa el,oprindu-se pentru cateva clipe.Insipira aer adanc in piept arajandu-si hanoracul.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

On the Street of Dreams  Empty
MesajSubiect: Re: On the Street of Dreams    On the Street of Dreams  Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 11:00 am

Dadu nedumerit din cap privindu-l uimit pe baiat.
- Cum? Unde? Poftim? intreba fiind putin derutat, apoi isi dadu o palma imaginara peste frunte.
- Ah, pai.. nu prea cunosc locurile pe aici. stramba copilaresc din nas.
Sus In jos
G.

G.


Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/05/2011

On the Street of Dreams  Empty
MesajSubiect: Re: On the Street of Dreams    On the Street of Dreams  Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 11:09 am

-Oh,dadu el din cap privindu-l din cap pana in picioare.Vrei intr-un loc anume? Cunosc zona de aici,schita el un zambet mai vag in coltul gurii.
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

On the Street of Dreams  Empty
MesajSubiect: Re: On the Street of Dreams    On the Street of Dreams  Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 11:26 am

Si-a dus o mana prin par si a privit drept inainte.
- Pai... s-ar putea sa fim la aceeasi academie si... cautam caminul, adica trebuie sa fie pe aici pe undeva, dar nu stiu pe unde.. incepu el sa faca pauza dupa fiecare cuvant, prostindu-se intr-un fel, caci nu stia cum sa explice.
Sus In jos
Continut sponsorizat





On the Street of Dreams  Empty
MesajSubiect: Re: On the Street of Dreams    On the Street of Dreams  Icon_minitime

Sus In jos
 
On the Street of Dreams
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^ :: City :: Strazile-
Mergi direct la: