^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^_^

rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Inscriere personaj

In jos 
+8
Dexy
Shiki
Len
Chris
Amanda.
G.
Katie
Emily
12 participanți
AutorMesaj
Emily
Admin
Emily


Mesaje : 75
Data de înscriere : 15/04/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 9:08 am

Cod:
[i][center]Nume&prenume:
Porecla:
Varsta:
Orientare sexuala:
Personalitate:
Puteri/rasa:
Istoric(minim un rand inreg):
Poza(obligatorie):[/center][/i]
Sus In jos
https://silent-tears.ace.st
Katie

Katie


Mesaje : 2
Data de înscriere : 09/05/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 9:58 am

Nume&prenume: Katherine Bah
Porecla: Katy, Katie, Kitty, Kat
Varsta: 18
Orientare sexuala: bisexuala
Personalitate: Este o fire schimbatoare poate fi si copilaroasa, amuzanta si prietenoasa, insa ca orice fiinta umana se si supara, deci depinde in ce toane o gasesti. Se enerveaza repede si nu are deloc rabdare, ii place sa vorbeasca fara sa-si dea seama ce spune.
Puteri/rasa: Varcolac/ cele specifice
Istoric(minim un rand inreg): S-a nascut in 1941, cand Cel De-al DOilea Razboi Mondial devenise global, tatal sau era sergent in armata Chinei, iar mama sa murise impuscata la cateva luni dupa ce s-a nascut Kat. A dus o viata grea, insa nu s-a plans niciodata de asta. La 18 ani a fost muscata de un lup. toti au crezut ca e ceva simplu, insa la scurt timp aceasta a inceput sa mearga prin somn in noptile cu luna plina si sa ucida inamicii. Dupa moartea tatalui sau a hotarat sa calatoreasca singura prin lume.
Poza(obligatorie):Inscriere personaj 513319
Sus In jos
G.

G.


Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/05/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:03 am

Nume&prenume: G. Gokudera
Porecla: -
Varsta: aparent 19
Orientare sexuala: Bi
Personalitate: Isi schimba personalitatea in functie de persoana.
Puteri/rasa: Demon/Cele specifice
Istoric(minim un rand inreg): Provinde dintr-un clan intreg de demoni,dar parintii lui nu prea l-au iubit ca fiu.La 14 ani a plecat de acolo,fara sa mai stie ceva de familia lui.De atunci traieste singur.
Poza(obligatorie): Inscriere personaj 308176

Sus In jos
Amanda.

Amanda.


Mesaje : 20
Data de înscriere : 09/05/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:09 am

Nume&prenume: Amanda Dietrich.
Porecla: Amy.
Varsta: 19.
Orientare sexuala: Hetero.
Personalitate: Tupeistă, căpoasă, răutăcioasă, perversă, dulce.
Puteri/rasa: Vampir / Cele specifiece, plus câteva speciale.
Istoric(minim un rand inreg): S-a născut în Germania şi a copilărit acolo până la 14 ani. Când a împlinit 14 ani a plecat de acasă împreună cu fratele ei, stabilindu-se în New York. Este model la o firmă celebră şi adoră ce face.
Poza(obligatorie):
Inscriere personaj Erza_scarlet_by_mariuskyon-d3233m1
Sus In jos
Chris

Chris


Mesaje : 40
Data de înscriere : 09/05/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:21 am

Nume&prenume: Christian Rothe
Porecla: Chris
Varsta: 19
Orientare sexuala: bi
Personalitate: Isi schimba des personalitate, insa nu in functie de persoana ci in functie de circumstantele in care se afla.
Puteri/rasa: Om
Istoric(minim un rand inreg): De cand era mic lui Chris i-a placut sa cante vocal cat si la chiatar, la 13 ani dadea concerte in intreaga lume, iar la 17 a devenit un artist in adevaratul sens al cuvantului.
Poza(obligatorie):Inscriere personaj Kdjkfhks
Sus In jos
Emily
Admin
Emily


Mesaje : 75
Data de înscriere : 15/04/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 10:31 am

Nume&prenume:Rossa Emily
Porecla:Em
Varsta:18 ani
Orientare sexuala:hetero
Personalitate:Este o fire incapatanata,rece,indiferenta.Dar poate fi prietenoasa,dulce,intelegatoare,cu capul in nori.
Puteri/rasa:demon
Istoric(minim un rand inreg):A fugit la o varsta frageda de acasa.Nu mai tine legatura cu familia ei deloc,una dintre maini o are tot timpu bandajata din cauza unui incident.Cand se enerveaza ochii ii devin de un alabstru ciudat,si poate face lucruri de care sa nu iti mai audca aminte.Nu prea ii place sa vorbeasca de trecutul sau,fiind unul nu prea fericit.Ii place sa cante la pian,compunand singura melodii.
Poza(obligatorie):Inscriere personaj X_c42f10
Sus In jos
https://silent-tears.ace.st
Len

Len


Mesaje : 2
Data de înscriere : 09/05/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeLun Mai 09, 2011 11:03 am

Nume&prenume: Versilia Lenard
Porecla: Len
Varsta: 19
Orientare sexuala: Bisexual
Personalitate: rautacios, sarcastic, posesiv, nerabdator
Puteri/rasa: Inger negru/ puteri proprii
Istoric(minim un rand inreg): A fost abandonat intr-un orfelinat la nastere, nu se stie din ce motiv, si bagat intr-un orfelinat. Nu a stat mult timp acolo, caci la doi ani l-au adoptat niste oameni de afaceri. Ei mai mult se foloseau de el, pentru a obtine ce-si doreau. El intre timp si-a dat seama ce era, adica un inger negru, dar n-a spus nimanui, si si-a folosit puterile dupa placul lui si cum avea chef. Cand parintii lui adoptivi si-au dat seama despre asta, cand el avea 16 ani, l-au trimis in diferite academii vrand sa scape de el, fiindu-le frica de ce ar putea sa le faca. Lenard nu s-a opus, ba chiar i-a convenit. Poza(obligatorie):Inscriere personaj 378229


Ultima editare efectuata de catre Len in Mar Mai 10, 2011 7:11 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Shiki

Shiki


Mesaje : 88
Data de înscriere : 10/05/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 3:52 am

Nume&prenume:Shiki.
Porecla: Shiki
Varsta:220/ aparent 20
Orientare sexuala: bi
Personalitate: misterios, se ataseaza mai greu de alte persoane, ii pasa de foarte putine lucruri, plictisit mai mereu.
Puteri/rasa: vampir
Istoric(minim un rand inreg): A facut parte din Igura, ajungand pe primul loc, mai are un frate mai mic pe care nu il considera altceva decat un obstacol. Altceva nu mai stie despre familia sa, dar nici nu il intereseaza.
Poza(obligatorie):Inscriere personaj 103605


Ultima editare efectuata de catre Shiki in Joi Mai 12, 2011 7:11 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 5:21 am

Nume&prenume: Harmony Dexter
Porecla: Dexy
Varsta: 20 ( dar pare de 15-16)
Orientare sexuala: bisexual
Personalitate:amuzant, copilaros, dulce,zapacit, impiedicat, prostut, sexy și provocator când vrea ( cu oricine)
Puteri/rasa: Dragon/ Se transforma cand vrea, puterile specifice unui dragon
Istoric(minim un rand inreg): A aflat de la patintii lui ca e dragon pe la zece ani si de atunci tot incearca sa-si controleze puteile in forma umana. Pe la nousprezece ani a incendiat un spital numai stranutand. Si el a fost afectat, a ramas cu doua cicatrici > una in sufle, pentru ca a ucis sute de oameni si una pe palma stanga, in forma de stea. Parintii lui il ajuta mereu si l-au inscris la un scurla care merge noaptea pentru a se antrena. Nu vorbeste cu nimeni despre el, doar cu persoana pe care o place cu adevarat.
Poza(obligatorie):
Inscriere personaj _Innocent_kimimaro___by_sakimichan


Ultima editare efectuata de catre Dexy in Mar Mai 24, 2011 10:32 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
Axel Fire

Axel Fire


Mesaje : 18
Data de înscriere : 10/05/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 11:30 am

[i]
Nume&prenume: Axel Fire
Porecla:-
Varsta:20
Orientare sexuala:Hetero
Personalitate:Tupeist, increzator, dulce, rautacios, indiferent si rece cateodata, zapacit, cu capu in nori, impieidicat.
Puteri/rasa: Inger cazut ( este ca ingerul alb, doar ca are aripi rosii si puteri mult mai mari)
Istoric(minim un rand inreg):Sa nascut din mama inger si tata demon pur, a fost exilat din Rai deoarece nu era ca ceilalti. Are si puteri de demon dar nu le foloseste decat cand scapa de sub control. Parintii lui au murit dupa nasterea sa intr-un razboi in cer. Traieste singur in New York si are ca animal de companie un tigru alb. Este rece si neinteresat de cei din jur, are o companie internationala de modele si de asemea o gramada de magazine scumpe. Este creator a multe case de moda, multumita imaginatiei sale si interesului sau pentru stilistica. Pasiunile sale sunt cantatul la pian si la chitara electrica dar si Karatele.
Poza(obligatorie):
[i]Inscriere personaj The_black_mage_zeref_by_saint_preux-d31xqhl
Sus In jos
Yoona

Yoona


Mesaje : 2
Data de înscriere : 13/05/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeVin Mai 13, 2011 11:18 am

[i]
Nume&prenume:Yoona
Todou
Porecla:-
Varsta:19 ani
Orientare sexuala:hetero
Personalitate:are o personalitate schimbatoare
Puteri/rasa:om
Istoric(minim un rand inreg): Acesteia de cand era mica ia placut sa ii sacaie
pe fratie ei cu tot felul de intrebari ,chiar daca acestia refuzau sa raspunda
aceasta ii scotea din pepenii pana primea raspunsul ,nu era un copil razgaiat
era doar mai nerabdatoare ,nu ii placea sa ii se dea ordine si sa asculte ii
place sa fie libera
Poza(obligatorie):
[/


Inscriere personaj Fggfg
Sus In jos
Ken

Ken


Mesaje : 4
Data de înscriere : 16/05/2011
Localizare : undeva.

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 8:03 am

Nume&prenume:Ken Miller
Porecla:Ken
Varsta:19
Orientare sexuala:Bisexual
Personalitate:Usor intimidat de parerile celor din jur, fiind o fire copilaroasa. Cu toate acestea, baiatul este orgolios, gelos si posesiv.Rareori da dovada de salbaticie, vandalism si ignoranta, ramanand deseori fara replici de asta si neaventurandu-se in a purta o convorbire cu un strain.
Puteri/rasa:Un simplu om
Istoric(minim un rand inreg):Copilaria sa este una obisnuita, neavand nimic iesit din comun. S-a nascut intr-o familie instarita, acesta avand prioritati cu mult mai diferite fata de ce si-ar fi dorit de aceea si pleaca de acasa fara a da vreo explicatie, banii sai provenind din furturi si ucideri
Poza(obligatorie):
Inscriere personaj 296md0i
Sus In jos
Charlotte

Charlotte


Mesaje : 3
Data de înscriere : 14/05/2011

Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 10:34 pm

Nume&prenume: D'Uberville Charlotte
Porecla:Lotte, Luli.
Varsta: 19 ani.
Orientare sexuala: hetero.
Personalitate: Este srioasă. plină de enervie, activă şi foarte copilăroasă.
Puteri/rasa: Este uuuuuunnnnnnnn... Om. Da' poate mânui o katana.
Istoric(minim un rand): A crescut dingură, în japonia, împreună cu alţi câţiva orfani care acum sunt cei mai buni prieteni ai săi. Îmi plăcea viaţa până când a fost la un pas de moarte. Vrând să se poată apăra a urmat zecid e cursuri până când a găsit un samurai care a învăţat-o tot ce ştie acum.
Poza(obligatorie): Inscriere personaj 529837
Sus In jos
Continut sponsorizat





Inscriere personaj Empty
MesajSubiect: Re: Inscriere personaj   Inscriere personaj Icon_minitime

Sus In jos
 
Inscriere personaj
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^ :: Rpg :: Aplicatie-
Mergi direct la: