^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^_^

rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ser o no ser, y yo soy

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ken

Ken


Mesaje : 4
Data de înscriere : 16/05/2011
Localizare : undeva.

Ser o no ser, y yo soy Empty
MesajSubiect: Ser o no ser, y yo soy   Ser o no ser, y yo soy Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 8:08 am

Indiferent de ceea ce isi dorea, el avea aceeasi impresie ca oamenii din jur ii sunt inferiori, neavand de gand sa si-o schimbe la influenta unor simple accidentari. Mainile ii erau usor patate de sange, nefacand asta din pura placere ci din nevoie de bani. Parintii sai nici nu se mai oboseau sa afle daca a murit sau nu, Ken fiind nevoit sa traiasca pe cont propriu. Nu il deranja acest lucru, avand in vedere ca in sfarsit era stapan pe propria viata. Isi duse mana spre clanta usii sale, incercand sa o deschida, palmele alunecandu-i.Ii venise ideea de a se folosi de tricou insa si-l murdarea si ii era dificil sa mai scape si de aceasta povara.
Sus In jos
Shiki

Shiki


Mesaje : 88
Data de înscriere : 10/05/2011

Ser o no ser, y yo soy Empty
MesajSubiect: Re: Ser o no ser, y yo soy   Ser o no ser, y yo soy Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 9:02 am

Trecea pe hol, cu mainile in buzunar, pe jumatate adormit cand il observa pe noul vecin. Se hotari sa-l salute, dar simti mirosul sangelui si se ragandi, dar nu putea rezista tentatiei. Se apropie, afisand un zambet fortat pe fata.
-Salut, esti nou pe aici?
Sus In jos
Ken

Ken


Mesaje : 4
Data de înscriere : 16/05/2011
Localizare : undeva.

Ser o no ser, y yo soy Empty
MesajSubiect: Re: Ser o no ser, y yo soy   Ser o no ser, y yo soy Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 9:55 am

Isi lasa mainile pe langa corp, hotarand sa-si foloseasca dintii pentru a deschide usa, intre timp auzind vocea unei persoane:
-Ha?
Intreba usor pierdut , zambind slab si ascunzandu-si mainile la spate:
-Te pot ajuta cu ceva?
Ridica o spranceana, pastrandu-si cu greu expresia faciala muscandu-si buza inferioara. Isi sterse mainile pana la urma de tricou la spate, stiind ca si-l murdarise.
Sus In jos
Shiki

Shiki


Mesaje : 88
Data de înscriere : 10/05/2011

Ser o no ser, y yo soy Empty
MesajSubiect: Re: Ser o no ser, y yo soy   Ser o no ser, y yo soy Icon_minitimeLun Mai 16, 2011 10:50 am

-Chiar am nevoie de ajutor, ai vazut pe aici un canine St Bernard de un metru si ceva, alb cu pete gri, paros, cu limba lunga, dinti ascutiti? Mirosul de sange incepuse sa dispara.
Sus In jos
Ken

Ken


Mesaje : 4
Data de înscriere : 16/05/2011
Localizare : undeva.

Ser o no ser, y yo soy Empty
MesajSubiect: Re: Ser o no ser, y yo soy   Ser o no ser, y yo soy Icon_minitimeMar Mai 17, 2011 5:18 am

Auzindu-i intrebarea dadu din umeri, stramband din buze. Nu-si amintea sa fi vazut vreun caine ca cel descris.. de fapt nici nu era atent la detalii apai dupa un caine, ce se parea a iesi in evidenta dupa descrierea tipului:
-Nu-mi aduc aminte sa fi vazut asa ceva.
Mormai aproband din cap pentru a-si sustine cuvintele, sigur pe sine. Nici daca il intreba ce a facut cu o ora in urma nu-i putea spune datorita capacitatii sale scazute de a memora.
-Insa nu cred ca ar fi avut pe unde sa iasa. Din cate vezi, usa este inchisa . Exista doua posibilitati: sa se ascunda dupa un lucru ceva sau sa fi intrat printr-o alta camera.
Spuse, apasand clanta propriei usi, inclinandu-si capul intr-o parte cu intentia de a intra imediat ce tipul isi lua la revedere, asta daca avea sa incheie conversatia intr-un mod politicos, lucru ce el nu era instare s-o faca
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ser o no ser, y yo soy Empty
MesajSubiect: Re: Ser o no ser, y yo soy   Ser o no ser, y yo soy Icon_minitime

Sus In jos
 
Ser o no ser, y yo soy
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^ :: Homes :: Camere-
Mergi direct la: