^_^
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

^_^

rpg
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 But in the end it doesn't even matter

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Len

Len


Mesaje : 2
Data de înscriere : 09/05/2011

But in the end it doesn't even matter Empty
MesajSubiect: But in the end it doesn't even matter   But in the end it doesn't even matter Icon_minitimeMar Mai 10, 2011 11:31 am

In acea zi se simtea destul de plictisit, si foarte obosit. Nici nu mai stia ce avea de facut, i se parea totul foarte monoton, iar el ura asta.
Se indrepta spre o cafenea, caci trebuia sa se intalneasca cu nu-stiu-cine, si se aseza la una dintre ultimele mese de langa fereastra. Isi puse bratele pe masa, inspirand adanc plictisit. Astepta sa vina o chelnerita, si comanda o simpla cafea. Si asa era cu jumatate de ora inainte de acea intalnire cu 'acea persoana', deci n-avea altceva de facut decat sa piarda timpul la maxim.
Intre timp se uita prin jur, nu era foarte multa lume, perfect pentru el.
Sus In jos
Dexy

Dexy


Mesaje : 58
Data de înscriere : 10/05/2011

But in the end it doesn't even matter Empty
MesajSubiect: Re: But in the end it doesn't even matter   But in the end it doesn't even matter Icon_minitimeMier Mai 11, 2011 11:30 am

Nu se angajase de mult, era prima lui zi şi se ruga să iasă totul ca la carte. Şi-a aranjat uniforma a luat un meniu şi s-a dus la o masă de la fereastră.
Ghinion. Chiar dacă dorea să iasă totul bine era destul de împiedicat şi uituc : nu îşi legase şireturile aşa că a căzut exact lângă masa unui băiat. A avut noroc că nu s-a lovit cu capul de masă. S-a ridicat , era roşu tot.
Scuzati-mă... a spus încet, timid şi ruşinat de situaţie, mai ales că-şi rupsese şi cămaşa.
Sus In jos
 
But in the end it doesn't even matter
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
^_^ :: City :: Cafenea-
Mergi direct la: